Pivnice BRNOPivnice Na Flédě

Myšlenka, založit si vlastní klub, v nás klíčila od té doby, co bylo stále složitější nalézt v Brně příjemné místo, kde by si člověk mohl odpočinout od každodenního shonu, setkat se s přáteli, pohovořit s nimi, při té příležitosti si vychutnat lahodný mok a poslechnout pohodovou muziku. Jsme podnik pro všechny generace.

Klub netopýr jsme slavnostně otevřeli na podzim roku 2003. Je rozdělen na dvě provozovny - vinárnu a pivnici, aby si opravdu každý přišel na své. Protože máme pivo a víno rádi, rozhodli jsme se jim věnovat s mateřskou péčí a invencí nám vlastní. Náš názor je, že nesmí nic ustrnout, a je třeba stále objevovat nové věci a zážitky. To platí i o naší nabídce vín a piva. Proto vznikly dnes již tradiční a pravidelným návštěvníkům dobře známé ochutnávkové akce na pivnici spolu s pravidelnými obměnami nabídky vín ve vinárně.


Pivnice Pegas

Pivnice Pegas se nachází v blízkosti centra města na ulici Jiráskova. V naši malebné hospudce si můžete vybrat z rozlišných druhů originálních piv pivovaru Pegas.

Možnost uspořádání svateb, rautů, promocí, různých oslav či jiných společenských akcí.

V létě s možností kryté zahrádky v zadním traktu pivnice (100 míst ). Možnost připojení internetu přes wi-fi. Restaurace je rozdělena na polovinu kuřácké a polovinu nekuřácké části.(odděleno zdí)


Pivnice Stáj

Nabízíme teplá jídla včetně pochutin k pivu. K dispozici je salónek s kapacitou až 30 hostů.


Pivnice U Kadleca

Nabízíme Vám denní a víkendové menu, výbornou minutkovou kuchyni a speciality šéfkuchaře. Vybrané pokrmy si můžete zpestřit kvalitními značkovými víny, různými alkoholickými či nealkoholickými nápoji nebo klasicky čepovaným pivem.

Zajišťujeme firemní večírky, rodinné oslavy (svatební hostiny, promoce, křtiny atd.) a smuteční hostiny. V případě zájmu možno rezervovat i samostatný salonek pro cca 20 osob. Pronájem prostor restaurace zdarma.


Pivnice Vranovská

Vítejte na stránkách pivnice Vranovská.

V naší pivnici nabízíme: Teplá a studená jídla po celý den, polední menu, alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, sledování sportovních přenosu na velkoplošné TV.


Pivovarská Brno

V restauraci je WI-FI samozřejmostí, otevřeno denně od 11,00 - 24,00 hodin, nabízíme kulinářské speciality, skvělá piva na čepu, jedinečné prostředí restaurace ve stylu 30.let minulého století.

těšíme se na vaši návštěvu


Švejk restaurant U Formana

Švejk restaurant „U Formana“ najdete v samotném centru města Brna, na křižovatce ulic České a Joštovy. Do přízemí historického secesního domu je situována tradiční česká pivnice, první nadzemní podlaží je nekuřácká restaurace. V letních měsících dotváří kolorit útulná zahradní restaurace. Interiér celé budovy je vykládán dřevem, včetně originálních podlah a stropů. Dřevěné obložení vkusně doplňuje nábytek a retro výzdoba z období c.a k. rakouského mocnářství, podbarvená dobovými obrázky Josefa Lady. Gastronomický koncept je zaměřen na českou klasiku – hotové pokrmy, ke kterým neodmyslitelně patří rovněž Plzeňský Prazdroj, ošetřovaný v pivních tancích. Mimo základní nabídku je možné ochutnat i mnoho dalších netradičních pokrmů, ke kterým doporučujeme zejména pivní speciály z Plzně, 13° polotmavý a 18° tmavý Master.


U Ričiho

Malá útulná restaurace kousek od centra, která denně vaří podle sezoních a čerstvých surovin. Nabízíme kvalitní vína od prvotřídních evropských vinařství. Novinkou je u nás "TAKE AWAY MENU". Atmosféru v naší restauraci vám zpříjemní sympatická obsluha.Snažíme se pro vás udělat různé kce podle vašich přání, např.: SUSHI menu, free green vensdej- kdy ke každému druhému pivečku dostanete panáčka zelené . . .


Zelená kočka Dalešický Pivovarský Restaurant

Ve stylovém prostředí dalešického pivovarského restaurantu podáváme širokou nabídku specialit tradiční české kuchyně, doplněnou o italskou kuchyni. Najdete u nás také speciality pro dvě osoby, pro malé zájezdy, denní nabídku hotových jídel a tříchodové menu. Při přípravě pokrmů používáme nejkvalitnější suroviny což zajistí harmonii chutě a vůně pokrmů. Dalešický pivovarský restaurant Zelená Kočka má kapacitu 80 míst . V letních měsících je otevřena zahrádka s dalšími 100 místy..Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum