Pivnice PrahaBeer Factory
Není to jen o místě! Naše restaurace není jedinečná jen svou polohou - v centru Prahy, na Václavském náměstí Projděte dveřmi a sestupte po skleněných schodech a nechte se pohltit přátelskou a uvolněnou atmosférou. To je Beer Factory – restaurace a klub, nejoriginálnější a nejlepší v Praze!!!!!!!! Přijďte si sami načepovat svoje pivo, dobře vychlazenou tankovou Plzničku! Moderní ráz vnitřní restaurace s výhledem na 9 velkoplošných obrazovek.Hi-tech řešený prostor nabízí svou variabilitou ideální možnost pojíst, popít a zatančit.

Berenika
Pivnice, restaurace se nachází v lokalitě Praha 4 na ulici Jihlavská 507. Vybrat si můžete z 79 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, letní zahrádka, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Birell, Gambrinus, Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel. (Pivnice, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Český Ráj
Typická česká a slovenská kuchyně s výborným plzeňským pivem...

Gatteo-klubová restaurace
Klubová restaurace, která se nachází přímo v areálu filmových ateliérů Gatteo v prvním patře hlavní budovy. FILM STUDIO GATTEO bylo založeno v roce 2004 a nachází se v Hostivaři. Vzniklo z původní továrny, která byla přebudována a samotný interiér restaurace připomíná filmové studio.Nabízíme široký sortiment hotových jídel, steaky, těstoviny.Čepujeme oroseného kozla desítku a samozřejmně plzničku jako křen.Doporučujeme ochutnat moravská vína ze sklepů pana HRABALA.Těšíme se na Vaši návštěvu.

Havana
Restaurant Havana navozuje fantastickou a exotickou atmosféru Kuby. Celý interiér dokreslují originální doplňky a jedinečné umělecké fotografie. Výběr originálních coctailů a doutníků je samozřejmostí.

Hells Bells Beer Pub
Otevřeli jsme pro Vás novou rockovou pivnici na Praze 7 v bývalém baru Prague Cats, Letohradská 50. Přijďte ochutnat zvýhodněná polední menu, skvělé chuťovky k pivu, steaky a pečená masa. Čeká Vás rovněž řádně vychlazené pivko Kozel i Plzeň za lidové ceny. Těšíme se na Vás!!

Hostinec ResPUBlica
U nás je to pravé místo, kde se můžete v klidu, dobře a za slušnou cenu najíst. Nabízíme českou i mezinárodní kuchyni. V poledne rychlá obsluha, večer výběr z mnoha minutek včetně našich specialit na objednávku, jako jsou např. pečená vepřová kolena, nadívané kachničky nebo masové rolády s náplní dle vašeho přání. Jako ideální pivní tandem nabízíme Krušovického Mušketýra a plzeňskou 12 Pilsner Urquell, který doplňují prémiové (lahvové) pivo Heineken, výborná krušovická černá 10 a nejen pro řidiče nealkoholické pivo Radegast Birell a točená Kofola.

Hotel Svornost
Naše restaurace jsou místa kde se můžete v klidu nasnídat , naobědvat i navečeřet.Můžete si vybrat klasickou pivnici, stylovou restauraci nebo letní terasu. Příjemné chvíle můžete zažít v salonku kde plápolá krb. Naši kuchaři pro vás každý den vaří nová jídla, která najdete v aktuálním jídelním lístku nebo si můžete vybrat z naší stálé nabídky. K jídlu Vám můžeme nabídnout piva Plzeňského Prazdroje, Jihlavského Ježka, kvasnicový Klášter , černé pivo z Černé hory nebo z naší vinotéky široký sortiment vín Dále nabízíme celou škálu nealkoholických a ergetických nápojů od Coca Coly a minerální

Jana - Janička
Dobrý den teší nas že mate zájem o naši restauraci nabízíme vám: příjemné posezení ať sám či s přáteli,výborná kuchině,příjemná obsluha která se o vás ráda postará.Jsme schopni zajistit a připravyt vše na co si jen vzpomenete narozeninove/firemní večírky,párty,srazy,svatby,smuteční hostiny...vše na co si vzpomenete... A u nás když to tu žije nezavíráme... Doufáme že u nás budete spokojeni

Karolína
Vážení zákazníci, srdečně Vás vítáme na našich webových stránkách. Naše restaurace funguje už od roku 1993 a i do budoucna Vám nabízí své služby v oblasti pohostinství. Nabízíme příjemné posezení ve stylové restauraci kousek od Hostivařské přehrady ,jak při procházkách tak i při svatbách a podnikových oslavách. Doufáme,že Vás naše nabídka zaujme a budeme se těšit na Vaší návštěvu

Klub U Tučků
Příjemná rodinná restaurace s kapacitou 50 míst se nachází na starém Smíchově . Nabízíme dobré pivo, minutkovou kuchyni , denní menu, zahrádku (kapacita 30 míst + dětský koutek)WI-FI a příjemnou obsluhu. Vaříme převážně českou kuchyni, speciality ale i lehká jídla (možnost zabalit jídlo s sebou) V době od 10:30 do 13:00 je hlavní prostor restaurace nekuřácký.

Konvikt
Jsme jedna z posledních původních Pražských hospod s tradiční českou kuchyní a tankovou plzní....Nově sme pro Vás otevřeli sklepní výčep s tankovou plzní s kapacitou 60 míst.Ideální pro pořádání soukromých akcí...Mimo akce máme otevřeno pondělí až sobota od 18.00 do 04.00, kuchyně do 23.30 hod. Plzeňské pivo jsme pro naši pivnici vybrali pro to, že je to podle našeho názoru nejlepší pivo na světe. Abychom udrželi jeho kvalitu až do chvíle kdy naplní Váš půllitr, u nás ošetřuje a čepuje pivo přímo z tanku....International Master Bartender Pilsner Urquell 2007, výčepní roku 2006 Lukáš Svoboda

první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Praha
Praha
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-00:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum