PubLife.cz - povíme Vám kam na oběd, polední menu, meníčka, do restaurace, kavárny

Máte rádi přehled o svém okolí a máte rádi restaurace, hospůdky, pizzerie..? Tak jste zde správně! Chceme významným podnikům pomoci se ještě více zviditelnit a prosadit jejich skvělé nabídky - a to s cílem aby všichni dostali to nejlepší co je v nabídce, našim cílem je zvýšit povědomí o české gastronomii pro běžného člověka a dát mu přehled o podnicích v jeho okolí.

PubLife.cz je primárně zdarma, PubLife.cz je informační portál o dobrém jídle a pití. PubLife.CZ Vám poví kde se dobře najíte a napijete dobrého vína nebo piva. Restaurace, polední menu a obědová menu či meníčka, to vše On-Line. PubLife.CZ - Nejlepší adresa před obědem!

 

Nejoblíběnější

 Restaurace Nebeský mlýn Restaurace Nebeský mlýn
 Klášterní restaurace a vinárna Klášterní restaurace a vinárna
 Hotel a restaurace Koníček Hotel a restaurace Koníček
 Air Café Air Café

Nově přidáno

 Patra Patra
 Delice Cafe Delice Cafe
 CITY HOTEL restaurant CITY HOTEL restaurant
 Tacl restaurant Holešov Tacl restaurant Holešov

Kde to žije?

 Bistro Oáza Bistro Oáza
 Tacl restaurant Holešov Tacl restaurant Holešov
 Vinárna u Wágnerů Vinárna u Wágnerů
 Delice Cafe Delice CafeHospůdka U Karla

Krásná klasická hospoda v obci Racková, nedaleko Zlína. Včetně letní zahrádky, s krbem i dětským koutkem. S vynikající domácí kuchyní i atmosférou.


Motorest Rohlenka

Motorest Rohlenka najdete na dálnici D1 Brno - Olomouc na 207 km s nájezdem z obou směrů od Brna i Olomouce. Byl postaven před 15-ti lety na místě původního zájezdního hostince.

Za dobu své existence prošlo branou Rohlenky statisíce spokojených návštěvníků. Ochutnali zde nejen vyhlášenou moravskou kuchyni, ale setkali se i s tradiční moravskou dobrosrdečností a ochotou personálu.

Provoz motorestu je non-stop a na výběr cestujícím motoristům se nabízí řada lákavých provozů: Napoleonská restaurace, rychlá samoobslužná jídelna, Pizzerie, Coffe bar, Snack bar, klimatizovaný salonek pro 150 osob, cukrárna, směnárna. Děti se proběhnou na vlastním hřišti s prolézačkovou atrakcí.

Vstup je bezbariérový, moderní velkokapacitní WC se sprchami a boxem pro kojence a invalidní WC.

Pro 50 návštěvníků máme připravená pohodlná lůžka v nových pokojích motelu. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a WIFI internetem. Samozřejmostí jsou služby recepce a směnárny. Bezpečné parkování hotelových hostů je zajištěno uvnitř areálu.

Dvě velkokapacitní parkoviště jsou pod dohledem kamer s možností kontroly vlastního vozu návštěvníky pomocí TV na jídelně.

V areálu dálniční odpočívky Rohlenka je možno natankovat pohonné hmoty (spol. OMV), využít malý autoservis nebo rychlé občerstvení McDonalds.

Ve všech ubytovacích pokojích a restauracích je zdarma k dispozici vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu WIFI.

Otevřeno non-stop.


Restaurace Hvězdička

V restauraci je 50 míst k sezení kde můžete příjemně strávit čas posezením u krbu. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou.Ve všední dny podáváme od 11 do 14 hod. tři druhy denního menu. V jídelním lístku máme velký výběr teplých i studených pokrmů, kuřecích a vepřových specialit, hovězí steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla a zeleninové saláty. Vždy vaříme z čerstvých a kvalitních surovin. Vaříme každý den do 21.00 hod. V nabídce máme vína z oblasti Lechovice.


Restaurace U GOLEMA

Naše restaurace nabízí výběr z více jak 100 jídel, čepujeme Pilsner Urquell, Gambrinus, restaurace je klimatizována. Od pondělí do pátku v době od 11:00 do 13:30 podáváme také denní menu (polévka + hlavní jídlo), na požádání zasíláme "denní menu" e- mailem (restaurace@ugolema.cz).

Máme vlastní parkoviště, bezbarierový přístup pro tělesně postižené. Zákazníkům je k dispozici také WiFi.


Rybářská bašta

Našemu jídelnímu lístku vévodí speciality ze sladkovodních i mořských ryb. Avšak i pro gurmány české kuchyně máme připraveny speciality z kuřecího či vepřového masa, těstoviny nebo bezmasá jídla. Nezapomínáme i na naše nejmenší. Pro děti jsme připravil dětské menu. Chvilku čekání ukrátí dětský koutek plný her a zábavy.

Okres ChebOkres SokolovOkres Karlovy Vary Karlovarský kraj
Karlovarský kraj
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum