Kavárny Praha 5Andělka
V příjemném prostředí naší restaurace si můžete vybrat z velkého výběru steaků, těstovin a salátů.

Café Lounge
Je nám ctí Vás přivítati v naší kavárně, jen račte si pohověti ve stínu Hladové zdi vztyčené samotným císařem Karlem, největším z Čechů. Dovolujeme si Vás upozorniti na vynikající, čerstvě upraženou černou kávu, jíž je náš podnik proslulý po celé královské Praze. Nejste-li však milovníkem kávy, pak se neobávejte objeviti tajemství našeho vinného sklepa, po strop naplněného těmi nejlahodnějšími víny Čech, Moravy a dalších zemí. Utišíte-li svou žízeň, neopomeňte též svůj apetit a poškádlete jej některou z našich lahůdek.

Corte di Angelo
Kavárna, pizzerie, restaurace se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Nádražní 116/61. Nabízí: bezbariérová, catering, letní zahrádka, nekuřácká část, pořádání akcí. Čepuje se Birell, Pilsner Urquell.

Káva Káva Káva
Vítáme hosty v Cafe baru Káva Káva Káva.Nabízíme kvalitní kávu. Jsme otevření přes týden již od 7:00 kdy k nám můžete přijít na snídani. Od vajíček až po sladké domácí lívance.Přes obědy polední nabídka za 85,-s výběrem 2-3 domácích polévek.Vaříme dobře a hlavně čerstvě, snažíme se myslet na zdraví a používáme bio produkty! Na večer pak zajděte na točené pivko Plzeň, dobrá vína z Rakvice a Moldávie a k tomu vynikající cuketové bramboráky nebo kynuté ovocné knedlíky. U nás najdete ochotný personál, wifi s konzumací zdarma a navíc také internet..Pátky a soboty otevřeny do půlnoci

Lokal blok
Sportovní bar, příjemná restaurace s letní zahrádkou i zajímavý prostor pro pořádání firemních akcí. To vše je restaurace LOKAL BLOK. Díky zajímavým a bohatě vybaveným prostorám, vynikající kuchyni a domácímu přístupu personálu, je již přes tři roky vyhlášeným místem pro setkávání v centru Prahy.

Nová paluba
Bar, kavárna, restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Kořenského 1054/3. Nabízí: bezbariérová, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, TV. Čepuje se Pilsner Urquell, Staropramen. (Bar, kavárna, restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Švandův labyrint
Kavárna - bar Švandův Labyrint vznikla v roce 1999 s cílem zajistit pro svoji klientelu širokou nabídku kávy Segafredo, příjemnou atmosféru a samozřejmě kvalitní obsluhu. Celý prostor je situován do tří podlaží. Kavárna v 1.patře s kapacitou 20 osob, bar v 1. přízemí s kapacitou 40 osob a klub ve 2. přízemí s kapacitou 40 osob. Tyto prostory nabízí svým hostům různé možnosti využití od seriozních obchodních jednání po soukromé večírky připravené přímo na přání. Samozřejmostí je bezdrátové připojení WiFi.

Tongal
Restaurace Tongal - nejlepší tradice kulinářského umění v moderním provedení! V dnešním světě plném marnosti a pomíjivosti času, je občas potřeba se ponořit do klidu a tradic, zahřát se šálkem blahovonné horké čokolády a vychutnat si lahodný dezert, zasnít se do budoucnosti a nechat se unést minulostí!

U Matouše
Bar, kavárna, pizzerie, restaurace se nachází v lokalitě Praha 5 na ulici Preslova 15. Nabízí: bezbariérová, catering, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, projektor, rozvoz jídel, točená Kofola. Čepuje se Krušovice. (Bar, kavárna, pizzerie, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:00 denní menu.)

Wash Café
Spojte příjemné s užitečným. V kavárně WASHCAFE, která se nachází mezi Smíchovským nádražím a metrem Anděl si můžete vyprat prádlo a zpříjemnít si tento čas lahodnou kávičkou se zákuskem či něčím malým na zub, zvlažit si své hrdlo točeným pivkem, alko - nealko nebo míchaným nápojem z naší široké nabídky, a ta nezklame ani milovníky doutníků. Přitom sledovat svůj oblíbený pořad na plazmové TV. V kavárně WASHCAFE, která je rozdělena do tří místností si zpříjemníte svůj volný čas se svými přáteli nebo se zde dá uspořádat firemní či rodinná oslava. Těšíme se na Vaši návštěvu. kolektiv WASHCAFE


Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně