Kavárny Praha 2Alex Bistrot
Malý ostrůvek italské atmosféry a středomořského kulinářství v podobě Bar-Bistra v samém centru Prahy – u Karlova náměstí a jen pár kroků od Václavského náměstí.

Barevná kavárna Na Londýnské
Přijměte pozvání do nově otevřené nekuřácké kavárny v centru Prahy. Nabízíme široký sortiment mléčných a nealkoholických koktejlů čaje z čerstvých bylinek, ovocné a zeleninové "freshe", zmrzlinové poháry a zákusky, čerstvé obložené bagety, toasty, kus-kus a saláty... Navíc mužete využít i free wifi, dětský koutek, zahrádku a také posezení či poležení na tráve. Ikonou kavárny jsou malby romského malíře Palyho Paštiky, který svou fantazií dal místu osobité kouzlo a charakter. Součástí kavárny je i zrekonstruovaný sklepní sál, kde se pravidelne konají kulturní akce.

Beach cafe
Zveme vás do příjemného prostředí BEACH CAFE RESTAURANTU. Nabízíme velké množství salátů, pokrmů připravených na grilu, výborné bagety a sandwiche podávané s hranolkami nebo chipsy, plněné slané i sladké palačinky. K výborné kavě vám nabídneme, denně čerstvé, domácí zákusky a dorty, které vám velmi rádi zabalíme s sebou. Samozřejmostí je objednání dortu pro rodinnou oslavu nebo pro firemní večírek. Restaurant je otevřen již od 8.00 hod., kdy pro vás připravujeme úžasné snídaně, vč. omelet a amerických lívanců, které si vychutnáte s kouskem másla a javorovým sirupem, vřele doporučujeme!!!!

Café Faux Pas
Zveme Vás na příjemné posezení do kavárny Café Faux Pas na Vinohradské ul. 31. Rádi Vám také nabídneme v pracovní dny od 8:00 do 12:00 o víkendu od 10:00 hodin dobré snídaně. Veškeré jídlo z naší nabídky si můžete také objednat předem telefonicky na čísle 605 374 611 a můžeme Vám je zabalit s sebou.

Cafe Restaurant Rainbow
Moderní kavárna se zahrádkou, domácí italskou kuchyní, WIFI free, s bezbariérovým přístupem, Vás zve k ochutnání skvělých jídel, široké nabídky nápojů a velkého výběru káv. Dále nabízíme rozvoz jídel včetně poledních nabídek po Praze ZDARMA DO 2 hod.!!! INTERNETOVÉ STRÁNKY S KOMPLETNÍ NABÍDKOU SE PŘIPRAVUJÍ. Podrobné informace na telefonních číslech: 725311803, 605246360 nebo 222520562.

Cafeterapie
Restaurace a kavárna specializující se na středomořskou a vegetariánskou kuchyni. Nabízíme posezení v příjemném interiéru pár kroků od nábřeží Vltavy, pestrou nabídku stálého a denního menu připravovaného výhradně z čerstvých a sezónních surovin, bohatou nabídku vín z celého světa, čerstvé dezerty a v neposlední řadě širokou škálu kávových specialit. V letních měsících je Vám k dispozici zahrádka s výhledem na nábřeží a Vyšehrad.

Caffé Dell' Artista

Dne 20.1.2015 jsme OTEVŘELI kavárnu a restauraci v zrekonstruovaných prostorách Hotelu Union na Ostrčilově náměstí.

Co vám nabízíme?

Vynikající italskou kávu od zkušených baristů Menu od zkušeného šéfkuchaře Každý den nabídku salátů na váhu, které si můžete dát u nás i vám je připravíme s sebou Širokou nabídku dezertů a zákusků Italská a moravská vína z rodinných vinařství Používání čerstvých a kvalitních, italských i lokálních surovi Milou a profesionální obsluhu

Více zde: http://www.caffedellartista.cz/


Ethiopia Café & Restaurant
Africká restaurace a kavárna. Speciality z Etiopie, Mali, Konga a dalších zemí. Etiopská fair-trade káva ve vysoké kvalitě, kávové speciality, posezení na letní zahrádce. Poskytujeme Wi-Fi zdarma, catering na Vašich akcích, vše jako náhradní plnění. Sociální firma zaměstnávající rovněž lidi se zdravotním postižením.

Chudoba
Restaurace je zrekonstruovaná v typickém vinohradském činžáku z roku 1903. Vždy tady byla hospoda a Chudoba se jmenuje po nejdelším nájemci v historii domu, panu Josefu Chudobovi.*****Nabízíme české speciality.*****Máme oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část restaurace.*****Přijímáme objednávky na podnikové akce.*****Rodinné oslavy.*****Oslavy narozenin.*****Setkání s kamarády.*****Kapacita kuřácké části je 40 míst*****Nekuřácké části 36 míst.*****Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kafárna Na Kus řeči
V přírodním prostředí Bezručových sadů, stranou městského ruchu a přesto 5 minut od metra či tramvaje, naleznete nově otevřenou kafárnu Na kus řeči. Za okny skrze stromy parku máte krásný výhled na Prahu. Zahrát si k tomu můžete třeba šachy, Člověče nezlob se nebo jinou ze stolních her, namalovaných přímo na stoly. Některé úterý v měsíci Vás večerem provede živá hudba.

Radost FX
Bar, kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Bělehradská 120. Vybrat si můžete z 420 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, wi-fi. Čepuje se Corona, Desperados, Frisco, Guinness. (Bar, kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Restaurace City
Cafe-Bar-Restaurant CITY Na rohu Anglické a Balbínově ulici se nachází příjemný a útulný bar-restaurant "CITY" , který Vám může nabídnout široký výběr jídel, specialit a samozřejmě příjemnou a ochotnou obsluhu. Od pondělí až pátek denní menu a mimo jiné Italská, Balkánská a Mezinárodní kuchyně. Naleznete u nás dva od sebe rozlišné prostory oddělené kuřáckou-nekuřáckou částí. Těší se na Vás celý kolektiv restaurace "CITY"


Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum