Kavárny Praha 122
Restaurace 22 je gastronomickým komplexem nabízejícím Vám maximální pohodlí v samém centru Prahy. Během letní sezóny Vám rovněž nabízíme posezení na zahrádce ve dvoře, kde naleznete oázu klidu v centru města.

Adria
Palác Adria je významnou kulturní památkou moderní architektury. Byl postaven pro italskou pojišťovací společnost Riunione Adriatica di Sicurta, která zakoupila původní dvoupatrovou palácovou rezidenci v tomto místě již v r. 1910. Palác zde nechal o 100 let dříve vybudovat pasovský biskup Leopold Leonard hrabě Thun. Objekt sochařsky vyzdobil plastikami Josefa Malínského. Pojišťovací společnost nechala starý palác zbourat a v letech 1923 - 24 provedla stavbu nového paláce na ploše přes 2 000 m2.

Almandine
Bar, kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Rytířská 8. Vybrat si můžete z 132 položek v jídelním lístku. Nabízí: letní zahrádka, nekuřácká část, nekuřácký podnik, pořádání akcí, wi-fi. Čepuje se Budvar. (Bar, kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 12:00 denní menu.)

Angus restaurant
Příznivci dobrého jídla a pití, zveme vás k návštěvě nově otevřené restaurace Angus Restaurant. Tato restaurace se nachází v „pasáži“ v Millennium Plaza v ulici V celnici 10 na Praze 1. I přesto, že tato poloha je vhodná spíše pro kavárnu, naše nabídka je vskutku restaurační, zaměřená nejen na snídaňové menu od 8.00 hod s kvalitní kávou Bazzara a čerstvě upečeným pečivem, ale i na polední menu od 11.00 – 15.00 hod. Stejně tak si můžete vychutnat výjimečnou nabídku steaků z Anguse. Vrcholem nabídky je možnost nepřeberného množství vín z vinotéky Le Bouchon, která se nachází přímo u restaurace.

Atmosphere
Vyzkoušejte příjemné domácké prostředí, dobré pití, dobrá jídla, výbornou muziku, fajn lidi a dokonalou obsluhu!

Bar Bar
Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Všehrdova 17. Vybrat si můžete z 58 položek v jídelním lístku. Nabízí: catering, fair trade, koktejly, nekuřácká část, parking, pořádání akcí, vodovoda, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Staropramen. (Bar, gourmet restaurant, kavárna, restaurace, vinárna nabízí v pracovní dny od 12:00 denní menu.)

Café Bar Flirt
Café Bar Flirt rozzářil Martinskou ulici. Moderní design, profesionální a vlídná obsluha, široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, snídaňové menu. Lidové ceny!!! Ve spodní části nabízíme Music Bar Flirt.

Café Coloré
Nove otevrene Cafe Colore v centru Prahy na rohu Jungmannovy a Palackeho ulic připomina svym interirem kombinaci videnskych a parizskych kavaren. V interieru byly restaurovany puvodni stukove stropy a obnoveny secesni ornamentalini vymalby. Cafe Colore s kapacitou bezmala 100 mist je rozdelena do tri casti. Hlavni sal pro nekuraky ma kapacitu 40 mist, kuřacka část 38 mist a salonek 20 mist. Krome klasickeho kavarenskeho sortimentu jsou servirovane od osme hodiny ranni snidane, dale pak po cely den cerstve dorty a dezerty vlastni vyroby.

Café Imperial
Café & Restaurant Imperial – Tradiční česká kuchyně v lehkém současném stylu Secesní kavárna Imperial, otevřena již v roce 1914, vždy patřila mezi nejznámnější podniky v Praze. Imperial navazuje na svou prvorepublikovou slávu díky výtečné kuchyni a skvostné historické výzdobě.Café Imperial se tak stalo oblíbeným místem schůzek. Přijďte i Vy na snídani s přáteli, oběd s obchodními partnery nebo romantickou večeři. Kuchaři pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha pracují jen s vybranými surovinami. Přijďte ochutnat z pestré přehlídky tradičních českých jídel a mezinárodních stálic za příznivou cenu.

Café Louvre
Od 8 hodin ráno je otevřena velkokavárna se širokou nabídkou snídaní a novin. V poledne nabízíme cenově zvýhodněná hotová jídla, tradiční českou kuchyni i malá a lehká jídla. Nekuřácká část a několik salónků uspokojí společnosti pro 15 až 200 osob. Ctíme tradici kavárenských sportů, a tak si můžete zapůjčit šachy nebo zahrát kulečník v biliárovém sále na jednom z pěti stolů. V horkých dnech můžete využít letní terasu. Nejnovějším počinem je otevření Galerie fotografie Louvre, kde na 400 m2 můžete zhlédnout soudobé české umění. Hosty zde bývali Karel Čapek, Franz Kafka, Albert Einstein …

Cafe Na Prádle
Kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 1 na ulici Besední 3. Nabízí: catering, klimatizace, koktejly, letní zahrádka, pořádání akcí, projektor, točená Kofola. Čepuje se Bernard, Krušovice. (Kavárna, restaurace nabízí v pracovní dny od 11:30 denní menu.)

Café Nordic
Café Nordic je místo, kde se lidé každého věku a národnosti mohou setkat a prožít přijemné chvíle. Podáváme snídaně, obědy a večeře s českou domácí kuchyní a mezinárodní . Nabízíme možnost vytvořit si vlastní salát nebo bagetu. Jídlo I pití si můžete odnést se sebou, nabízíme privátní akce i keterink. Kavárna má útulnou atmosféru.Nabízíme uspořádání oslav narozenin, firemní večírky a mnoho dalších akcí.Díky projektoru u nás můžete sledovat významné sportovní akce,hudební a kulturní večery Přijdte k Nám ochutnat naše jídlo a pití, jsme 5 min. od Paládia a Náměstí republiky.

první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > | poslední

Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookB-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum