Kavárny ZLÍNBalkanexpress

Možnost posezení v kavárně.


Café Atrium

Hotel Baltaci Atrium Zlín nabízí služby nejvyšší úrovně. V našem pětihvězdičkovém hotelu máte k dispozici velký konferenční sál i menší jednací prostory. Večerní a méně formální setkání můžete uskutečnit také v hotelovém Piano baru, který je zařízen v britském stylu. Relaxaci vám nabídne komplex našeho wellnes centra, nabízející vířivé bazény či aromatizované sauny. Hotel Atrium Baltaci nabízí tři restaurační prostory- restauraci Lešetínská bašta, kavárnu Atrium Café a Piano bar v klasickém anglickém stylu. Prostorná denní kavárna s prosklenou střechou a netradičně řešenou dispozicí. Umístěna je v uzavřeném nádvoří hotelu. Jde o hotelový loby bar s výjimečnou atmosférou. Nabídka je Café Atria je dostupná i formou room servisu.


Čajovna a kavárna Zena

Nabídka posezení v syrském stylu u arabské kávy, čaje a pochutin z Orientu. Prodej tabáků do vodních dýmek.


Coffee&Co

Nabídka kávových produktů, zmrzlin, dezertů a baget.


Cukrárna a kavárna U Freda

Nabízíme kávu, zákusky a zmrzlinové poháry, koktejly, sudová i lahvová vína. K dispozici je dětský koutek. Možnost pořádání oslav.


Králova vila

Nabízíme konání uzavřených akcí, firemních i privátních, menších svateb a oslav. K dispozici je krytá terasa a dětský koutek. Připravujeme denní menu. Nabídka zahrnuje např. steaky, francouzské palačinky, doplněné o širokou nabídku vín a kávy.


Pizza Premiera

Nově otevřená nekuřácká pizzerie v samotném srdci města Zlína, nabízí mimo klasické italské pizza placky také originální jídla připravovaná z pravých italských surovin, kterými například specifické chutě italských sýrů, salámů nebo čerstvých bylinek bezesporu jsou. V jídelníčku pizzerie Premiera zajisté nechybí kulatozrnná rýže Arborio, která k originálnímu italskému rizotu neodmyslitelně patří. Připravili jsme pro Vás nový jídelní lístek. Nově tedy v naší zlínské pizzerii nabízíme speciality z kuřecího a vepřového masa. Přijďte ochutnat výborně ochucená masa, třeba s bazalkovou nebo parmazánovou rýží.


Restaurace Dolce Vita

Nabídka denních menu a jídel i specialit domácí a zahraniční kuchyně.Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum