Kavárny BRNOKanas

Restaurace nabízí jídla mezinárodní kuchyně. K dispozici je parkoviště přímo před budovou.


Kavárna a restaurace Áčko

Restauraci Áčko najdete už osmým rokem na Starobrněnské ulici nad Zelným trhem v Brně. Je situovaná v průchodu směrem k Domu pánů z Kunštátu v prvním patře objektu Nadace české architektury. K restauraci patří v létě i výborně situovaná terasa ve vnitrobloku,kde můžete nerušeni okolním ruchem v klidu poobědvat,či se pouze osvěžit lahodnými nápoji,které vám obsluha ráda připraví.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Kavárna Fantazie

V naší Cukrárně a kavárně Fantazie na Úvoze 43 v Brně máte ojedinělou možnost ochutnat originální zákusky a dorty jedinečných druhů jak od českých tak maďarských cukrářů.

Zákusky a dorty si vyrábíme sami a troufneme si říct že jsou jedniné tohoto typu v Brně. Spolupráce Česko-Maďarská. Zákusky připravujeme dle sezóny a podle nejnovějších trendů v zahraničí v oboru.

Jsme nekuřácká kavárna cukrárna s nekuřáckým dětským koutkem a navíc s točenou zmrzlinou.


Kavárna Pod hodinami

Provozujeme kavárnu se zahrádkou, nekuřáckým horním patrem a samostatným salónkem. Pořádáme výstavy i vernisáže knih.


Kavárna Quido

Provozujeme bistro a kavárnu.


Kavárna Vyhlídka

Stylová kavárna Vyhlídka umístěná pod střechou Domu pánů z Lipé v samotném centru Brna je pohodová kavárna otevřená každý den, v týdnu již od 10.00.

Je určena pro všechny, co ocení nápaditý interiér, kvalitní zvukovou kulisu a bohatě zásobený bar. Při nahlédnutí do nápojového lístku Vás překvapí velmi nízké ceny.

S příchodem večera, který každý vnímá mnoha střešními okny, dostává Vyhlídka intimní atmosféru. Na stolech se zapalují svíčky a veškeré osvětlení se stáhne na jejich intenzitu. Po osmé hodině přichází dj a výhradně z vinylů předvádí své mixy... hraje ovšem na pohodu tak, aby si lidé u jednoho stolu mohli nerušeně povídat, ale u druhého stolu už neslyšeli o čem.

Protože je Vyhlídka technicky a stavebně řešena jako univerzální podnik, alespoň jednou za měsíc děláme velkou hustou taneční party se zvučnými jmény zahraničních interpretů a domácí špičky.

Oblíbené je tzv. "jamování": doplnění dj mixů živými nástroji (saxofon, basová kytara, perkuse) nebo obohacení dj mixů živými vokálními party. Záleží jen na fantazii a sehranosti djů a muzikantů.

Neodmyslitelně k Vyhlídce také patří pořádání kulturních akcí, módních přehlídek a clubových koncertů kapel. Výjimkou není prezentace firem, pořádání castingů, tiskových konferencí, včetně rautů a cateringu.


La Dolce Vita

Kavárna s letní zahrádkou od dubna až do října je umístěna v historické části města Brna nedaleko kostela Petrov a nabízí velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů, 38 druhů horkých čokolád, 28 druhů frappé, velké množství speciálních káv, výborná italská káva značky PORTIOLI, výběr salátů a toastů, velký výběr zmrzliny a zmrzlinových pohárů klidné prostředí s reprodukovanou italskou hudbou.


Limet Cafe Bar

Přijďte nás navštívit do útulného Limet cafe-bar na Dvořákově 13, hned za Mahenovým divadlem v Brně.

Nabídneme Vám speciality v podobě kávy výborné kvality a nabídky osvěžujících koktejlů.

“Věříme, že klidné a příjemné prostředí bude vhodné pro Vaši ranní kávu, obchodní schůzku, nebo chvíle strávené s přáteli.”


OZEXAN

Provozování dětské kavárny. Nabídka hlídání dětí.

Maximální vyžití pro děti , příjemný odpočinek pro rodiče. Na ploše 140 m2 vás čeká oblíbený bazének s kuličkami , skluzavka , houpačky , odrážedla , hudební hračky Fischer price , tabulové stěny pro malování křídami , domeček , kuchyńka , kočárky , atd.. Oslavy narozenin vašich dětí.  


Pivovarská Brno

V restauraci je WI-FI samozřejmostí, otevřeno denně od 11,00 - 24,00 hodin, nabízíme kulinářské speciality, skvělá piva na čepu, jedinečné prostředí restaurace ve stylu 30.let minulého století.

těšíme se na vaši návštěvu


Restaurace a Kavárna Sonáta

SONÁTA - restaurace, kavárna nabízí pět druhů poledního menu. Pořádáme svatby, promoce, společenské večírky. Restaurace s celkovou kapacitou 80 míst, salónek 18 míst a letní zahrádka 40 míst.

Přijďte posedět do příjemného prostředí, postará se o Vás kvalitní obsluha.

   


Restaurace Empire 2

Restaurace, Kavárna, Cocktail Bar, Letní terasa OD Rozkvět, EMPIRE 2 - 6. patro, letní terasa - 7. patro.

Po příchodu do OD Rozkvět z Náměstí Svobody vstupte do výtahu po pravé straně haly a nechte se vynést do 6. patra. Nebudete litovat. Rozmanitý prostor restaurace, kavárny, cocktail baru EMPIRE 2 Vám umožní příjemně strávit čas při různých příležitostech. Povzneseni nad shonem a s nádherným výhledem na brněnské dominanty z víceúrovňové terasy můžete vychutnat širokou nabídku kvalitní kuchyně, kávu na 20 způsobů a více než 200 míchaných kokteilů .Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

Svatovavřinecký dvůr
Dnes 11:00-01:00
PIZZA RONNY
Dnes 10:30-01:00
U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum