Kavárny BRNO2M´s Aloha Cocktail & Café bar

2M´s ALOHA cocktail & café bar je podnik v samém centru Brna. Jedinečná atmosféra, příjemné posezení, milá obsluha, skvělé koktejly, obědové saláty, toasty. Snažíme se o to, aby každý náš host od nás odcházel s pocitem příjemně stráveného večera. Starat se o Vás budou profesionální barmani s nabídkou 300 míchaných drinků.


Air Café

Kavárna AIR cafe byla otevřena v pondělí 18. října 1999. Od začátku se snažila svým hostům nabízet kvalitní italskou kávu, dobré pivo a především velký výběr koktejlů ať už alkoholických nebo i nealkoholických. Přes 100 druhů míchaných nápojů a skoro 40 kávových specialit, italské horké čokolády či ledové frappé, valtická vína, kvalitní londýnské giny...

Avšak tyto produkty ani příjemná letní zahrádka a dokonce ani rychlá a profesionální obsluha není dnes nic vyjímečného. Tak čím by Vás měla tato kavárna upoutat, či dokonce zaujmout? Že by cenami? Na centrum Brna velmi příjemnými? To by bylo asi málo. Tak hudební produkcí? Komu dnes něco řekne kdysi tak populární taneční & swingová hudba 30. a 40. let? Kde Vám pustí na přání takové hvězdy jako byl Benny Goodman či Glenn Miller, nebo originální nahrávky orchestrů Karla Vlacha či Jaroslava Maliny? Přesto však kavárna AIR cafe klade největší důraz na svou atmosféru, která spočívá ve zdánlivě prosté myšlence spojení gastronomie a uctění památky našich hrdinných letců, kteří bojovali během 2. světové války ve Velké Británii.

Přijďte nás navštívit a posuďte sami 


Café 99

Kavárna Café 99 Vám nabízí:

příjemné prostředí milou obsluhu desetiletou tradici kuřáckou a větší nekuřáckou místnost bezdrátové připojení k internetu zdarma poštovní schránku s každodenním výběrem, možnost zasílání vaší pošty na adresu Café 99 výbornou kávu Lavazza velký výběr nealkoholických nápojů, vín, alkoholu, horkých čokolád, frappé a dalších specialit slané i sladké dobroty (chlebíčky, tousty, zákusky, palačinky, zmrzlinu atd.) denní tisk (Dnes, Lidové Noviny, Hospodářské noviny, Literární noviny) a časopisy (Atelier, Ekonom, Host, Reflex, Respekt) velký výběr her pro děti i dospělé (šachy, labyrint, scrabble…) pohlednice z výstav konaných v Café 99 možnost telefonické rezervace možnost pořádání soukromých akcí (maximální kapacita kavárny 50 osob, samostatná nekuřácká místnost 36 osob) dárkové poukázky


Café Encounter

Café encounter je na první pohled útulná kavárna s příjemnou obsluhou, která nabízí široký sortiment nápojů a lehkých jídel inspirovaných italskou kuchyní. To ale není vše. Brzy zjistíte, že se café encounter může proměňovat podle Vašich potřeb a požadavků. Interiéry café encounter jsou inspirovány východní filozofií feng-šuej, která úzce souvisí s čínskou astrologií. Naší snahou je vytvořit v kavárně takové prostředí, které je v souladu s přírodou a energií, která v přírodě koluje. Jednotlivé místnosti jsou zařízeny podle principů energie pěti prvků a proto je každá místnost jiná svou symbolikou i barvami, stejně jako povahy a charaktery lidí.

Zelená místnost: element dřevo

Vstupní, zelená místnost je orientována na východ a jihovýchod a je spojena s energií dřeva. V těchto segmentech jsou situovány aspekty zdraví, rodina a rodiče, štědrost, hromadění a bohatství. Dřevo symbolizuje jaro, růst a život rostlin, proto je tato místnost prozářena zelenou barvou a teplým žlutým světlem. Tady na vás dýchne pocit klidu, pohody a vyrovnanosti. Element dřeva připomínají všudypřítomné bambusy, které jsou pro tento prvek typické, dřevěné doplňky a živé květiny.

Modrá místnost: elementy voda a země

S energií vodního elementu je spojena místnost modrá, která je situována na sever. Představuje nové začátky, kariéru nebo cestu. Do této místnosti zasahuje částečně také severovýchodně orientovaný segment země, který značí vzdělání, znalosti a moudrost. Pro vodní segment jsou charakteristické skleněné doplňky, klikaté vzory, modrá a černá barva, pro zemský segment jsou charakteristické kameny a čtvercové tvary, barvy hnědá, cihlová a okrová.

Červená místnost: element oheň

Červený salonek je spojen s prvkem ohně, je orientován jižním směrem a značí konec projektu nebo cesty, uznání a slávu. Charakterizuje ho červená a oranžová barva, proto ve Vás tato místnost vzbudí vášeň a emoce, ale také teplo a útulno. Oheň zde symbolizují svíčky, světla s korálky a lampa s červeno oranžovou texturou.

Šedá místnost: element kov

Element kovu symbolizuje podzim, sílu a pevnost a v naší kavárně ho najdete v šedém salonku. Charakterizuje ho bílá a šedá barva, kovové doplňky, hodiny a kopulovité tvary. Bílé osvětlení v místnosti vyvolává chlad, probouzí komunikační schopnosti, soustředěnost a smysl pro spravedlnost. Tyto segmenty, znamenající děti, projekty, cestování, prospěšné lidi a kontakty, jsou orientovány západně a severozápadně.


Café Onyx

Přijďte posedět do příjemného prostředí kavárny Cafe Onyx. Nabízíme velký výběr teplé i studené kuchyně. Můžete zde ochutnat jeden z vynikajích dezertů a k tomu vypít šálek lahodné kávy.


Café Restaurace Bibus

Nbízíme hotová jídla, minutky a různé nápoje včetně točeného piva.


Cafe Sausalito

Pokud hledáte v Brně kavárnu s přátelskou atmosférou, výbornou kávou, kam můžete zajít na snídani, svačinu nebo lehký oběd, večer se pobavit s přáteli, navštivte Café SAUSALITO. Místo s duší, kde se potkávají lidé. Kavárna, která má každý měsíc jinou výstavu. Pokud hledáte kavárnu s WIFI™ připojením k internetu, rušnou i domáckou zároveň, právě jste ji našli.


Caffé Dieci

Provoz kavárny s barem. Nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Možnost pořádání soukromých akcí.


Caffe Quattro

Stylová kavárna s moderním interiérem nesoucí název Caffe Quattro je vlajkovou lodí společnosti Medeon, s.r.o.

Najdete nás v Bussines Centru v Brně na adrese Londýnské náměstí 1 mezi ulicí Vídeňskou a Heršpickou.

Atmosféra a design kavárny pro 65 osob a svělý personál ve vás při kávě Lamborghini zanechá nevšední zážitek.

Vážení obchodní partneři a přátelé, pořádáte obchodní, firemní či osobní setkání a chcete být originální? Naše společnost Medeon, s.r.o., se specializuje na cateringové služby. Vystupujeme pod hlavičkou Quattro Catering a jsme schopni splnit vaše vysoké nároky. Poskytne Vám spolehlivý a profesionální gastronomický servis, zajistí atraktivní prostory pro konání konkrétního setkání a doprovodný program dle vašich požadavků. Společnost Medeon, s.r.o. je též provozovatelem stylové kavárny Caffe Quattro, jejichž atraktivní prostory jsou za účelem poskytování cateringových služeb plně k dispozici.  


Čajovna Baghdad

Vítejte na stránkách Baghdad - Čajovna a Kavárna v Brně.

Všem příchozím nabízíme pohodové posezení u více než 50 exotických čajů a dalších neobvyklých nápojů. Nabízíme velký výběr dalších nápojů jako je například Sahlep, IrishCream, Pena colada, káva a nebo různé druhy arabských džusů.

Najdete nás na ulici Náměstí 28.října 16 v Brně. Nejlépe se k nám dostanete tramvají č. 3, 5 a 11, autobusem č. 67 zastávka "Náměstí 28. října".

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Cukrárna a kavárna Nika

Naši kavárnu najdete na ulici Šumavská č. 17, Brno - Královo Pole. Myšlenka otevřít kavárnu zaměřenou na děti vznikla o prázdninách roku 2007. První hosté však byli u nás obslouženi, až o téměř rok později a to, 26.dubna 2008. Jelikož naší nejpočetnější klientelou jsou děti, máme nekuřácký provoz. Také podle jiného vybavení je ihned zřejmé, že děti jsou u nás na prvním místě. Najdete zde mikrovlnou troubu, přebalovací pult, dětská záchodová prkénka, dětské židličky, místo pro kočárky, kola...a dětský koutek je samozřejmostí.

Co nabízíme? Chlebíčky, bagety, zapečené tousty, zákusky, kopečková zmrzlina.. Širokou škálu nealkoholických nápojů od firmy KOFOLA a.s. Poměrně slušnou nabídku alkoholických nápojů, teplé nápoje / káva, čaj, svařák /. Pořádáme rodinné oslavy, dětské party a jiná sezení. Provozní doba je běžně do 18h, ale pro oslavy je možné po domluvě udělat vyjímku. V letních měsících máme k dispozici zahrádku s posezením na čerstvém vzduchu, odkud nevyháníme ani kuřáky. I venku je vidět, že na děti myslíme, máme totiž pískoviště.


D - Cafe

Divadelní kavárnu „D – Café“ najdete v Brně, na Lidické ul. 18, v komplexu budov Městského divadla Brno. Kavárna s originálním secesním stropem (chráněná historická památka) zařízená v klasickém vídeňském stylu, je oblíbeným místem setkávání divadelních umělců.

„Déčko“ nabízí klimatizované, příjemné, inspirativní posezení v atraktivním prostředí, s možností přečtení aktuálního tisku( Mladá fronta dnes, Lidové noviny, Divadelní noviny, Literární noviny a společenské časopisy ), konzumace skvělých káv ( illy a Compagnia dell Arabica ), čajů (Ronnefeldt), čokolád ( Cioconat a illy ) a dalších alkoholických i nealko nápojů. Milovníci vína si mohou vybrat z pestré nabídky jakostních a zejména přívlastkových vín moravské, francouzské, italské produkce, v humidoru jsou pak připraveny světoznámé kubánské doutníky Cohiba.

K zakousnutí nabízíme širokou škálu čerstvých dezertů a zákusků vlastní výroby ( tiramisu, sacher dort, cafe latte dort, malinovo-smetanový dort, tvarohový dort, jablkový koláč, medovník, mrkvánek, špička s borůvkovou pěnou, atd.), kterou pravidelně obměňujeme. Větší hlad můžete zahnat čerstvým chlebíčkem, toastem, bagetou apod.

Ve všedních dnech od 7 do 11 hodin připravujeme několik druhů snídaňového menu za zvýhodněnou cenu.

Sortiment kavárny dále doplňujeme a osvěžujeme sezónními a tématickými nabídkami jako jsou např.: Svatomartinské víno, Beaujolais nouveau, domácí slivovice, sýr Tete de Moine, dýňový páj, dobroty z jedlých kaštanů apod.

Naší významnou aktivitou, ze které bychom rádi vytvořili pěknou tradici, je pořádání výstav brněnských, mimobrněnských i zahraničních výtvarníků a fotografů.

Pokud máte rádi divadlo, výtvarné umění, umělce a bohémy, rádi potkáváte zajímavé lidi a brněnské osobnosti, budete v „Déčku“ určitě spokojeni.Zlinský kraj Jihomoravský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Ustecký kraj Karlovarský kraj Praha Středočeský Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-01:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-00:00
the Tunnel Bar
Dnes 15:00-04:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-23:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum