Kavárny Jihomoravský kraj2M´s Aloha Cocktail & Café bar

2M´s ALOHA cocktail & café bar je podnik v samém centru Brna. Jedinečná atmosféra, příjemné posezení, milá obsluha, skvělé koktejly, obědové saláty, toasty. Snažíme se o to, aby každý náš host od nás odcházel s pocitem příjemně stráveného večera. Starat se o Vás budou profesionální barmani s nabídkou 300 míchaných drinků.


Air Café

Kavárna AIR cafe byla otevřena v pondělí 18. října 1999. Od začátku se snažila svým hostům nabízet kvalitní italskou kávu, dobré pivo a především velký výběr koktejlů ať už alkoholických nebo i nealkoholických. Přes 100 druhů míchaných nápojů a skoro 40 kávových specialit, italské horké čokolády či ledové frappé, valtická vína, kvalitní londýnské giny...

Avšak tyto produkty ani příjemná letní zahrádka a dokonce ani rychlá a profesionální obsluha není dnes nic vyjímečného. Tak čím by Vás měla tato kavárna upoutat, či dokonce zaujmout? Že by cenami? Na centrum Brna velmi příjemnými? To by bylo asi málo. Tak hudební produkcí? Komu dnes něco řekne kdysi tak populární taneční & swingová hudba 30. a 40. let? Kde Vám pustí na přání takové hvězdy jako byl Benny Goodman či Glenn Miller, nebo originální nahrávky orchestrů Karla Vlacha či Jaroslava Maliny? Přesto však kavárna AIR cafe klade největší důraz na svou atmosféru, která spočívá ve zdánlivě prosté myšlence spojení gastronomie a uctění památky našich hrdinných letců, kteří bojovali během 2. světové války ve Velké Británii.

Přijďte nás navštívit a posuďte sami 


Anna Caffé

Provoz nekuřácké kavárny. Nabídka kávy značky Lavazza.

Dále máme pro Vaše ratolesti připravený dětský koutek. 

A pokud si budete potřebovat pořádně odpočinout, je pro Vás připravená Solná jeskyně, kde si i ti nejmenší najdou zábavu (pro malé děti je připraveno v solné jeskyni dětské soliště s množstvím pískových hraček).


Baby Cafe Kickin

Kavárna BABY CAFE KICKIN slouží pro vyžití dětí, které si mohou pohrát a zařádit v dětském koutku. Máme zde domeček se skluzavkou, houpačky a spoustu hraček. Pro doprovod rodičů, prarodičů, tet, strýců, sourozenců a ostatních návštěvníků je v těsné blízkosti kavárna, kde mohou nerušeně sledovat své dovádějící ratolesti a vychutnávat výbornou kávu J. J. DARBOVEN.

Je zde možnost oslavit narozeniny Vašich dětí, vše podle Vašich představ a přání. V sezóně je k dispozici letní zahrádka s domečkem a skluzavkou.

Naše kavárna je bezbariérová. Pro návštěvníky s nejmenšími dětmi je k dispozici přebalovací pult a dětské židličky.


Bar a kavárna Café 04

Café restaurant 04 je kavárna a restaurace v historickém centru města Brna. Od roku 2004 je vyhledávána jako rodinný podnik dbající na nejvyšší kvalitu všech produktů i služeb podávané široké škále veřejnosti. Její doménou je především SAULA ETIKETA NEGRA vždy podávaná odborně školenou obsluhou (dle certifikátu „Attestato di Frequenza – Arte e Tecnica dell´ Espresso“). Rok od roku kavárna rozšiřuje jak své prostory, tak pestrou nabídku. Nyní si můžete vybrat, mimo kávových, čokoládových a čajových specialit.


Bistro Café & Pizza Stará osada

Posezení u pokrmů a nápojů připravených přímo před Vámi v moderním a příjemném interiéru v samotném srdci Staré Osady...

Bistro Café & Pizza Stará osada nabízí:

* denně 22 druhů čerstvě pečené pizzy * čerstvé a bohatě plněné bagety a pita chleby vlastní výroby * výborná káva ve 13 variantách i s sebou * obložené chlebíčky * sladké pečivo a domácí medové dorty  


Blanco cafe

Café & play

Milí návštěvníci, z důvodu absence opravdu prostorných a účelně fungujících kaváren pro děti a rodiče v Brně, jsme se rozhodli navrhnout vlastní prostor, který by přesně odpovídal našim představám a očekáváním, neb jsme také rodiči. Naším cílem je maximum zábavy pro Vaše děti a příjemné posezení a odpočinek pro Vás. Také proto jsme kavárnu přizpůsobili tak, aby naši návštěvníci měli od svého stolku dobrý rozhled na hrací koutky a tedy i přehled o svých ratolestech. Hrací koutky jsme rozdělili do tří sekcí dle věku, abychom předešli mnohdy nebezpečnému kontaktu dětí odlišných věkových kategorií a vymezili tak bezpečný prostor pro děti, které ještě samy nechodí. V naší kavárně nabízíme široký sortiment nealkoholických nápojů, občerstvení v podobě zákusků ke kávě, zmrzliny a samozřejmě nápojů a pokrmů pro Vaše děti. Stravu pro děti na požádání ohřejeme, disponujeme také prostorem s dostatečným soukromím k nakojení Vašich nejmenších. Pro Vaše děti chystáme pravidelné dětské diskotéky či promítání pohádek. Velmi rádi pro Vás připravíme narozeninové párty a oslavy, k tomuto účelu slouží oddělený salonek, je zde i možnost pronájmu celé kavárny.

Pevně věříme, že u nás strávíte příjemné chvíle a budete se k nám rádi vracet. :)


Café 99

Kavárna Café 99 Vám nabízí:

příjemné prostředí milou obsluhu desetiletou tradici kuřáckou a větší nekuřáckou místnost bezdrátové připojení k internetu zdarma poštovní schránku s každodenním výběrem, možnost zasílání vaší pošty na adresu Café 99 výbornou kávu Lavazza velký výběr nealkoholických nápojů, vín, alkoholu, horkých čokolád, frappé a dalších specialit slané i sladké dobroty (chlebíčky, tousty, zákusky, palačinky, zmrzlinu atd.) denní tisk (Dnes, Lidové Noviny, Hospodářské noviny, Literární noviny) a časopisy (Atelier, Ekonom, Host, Reflex, Respekt) velký výběr her pro děti i dospělé (šachy, labyrint, scrabble…) pohlednice z výstav konaných v Café 99 možnost telefonické rezervace možnost pořádání soukromých akcí (maximální kapacita kavárny 50 osob, samostatná nekuřácká místnost 36 osob) dárkové poukázky


Cafe bar restaurace Atlantic

Restaurace Vám nabízí relaxaci v pohodlných sedačkách při šálku lahodné kávy či láhve dobrého vína ze široké nabídky naší vinotéky


Café Emporio

Jsme úspěšným kavárenským řetězcem, provozujícím stylové kavárny a restaurace v České republice.

Naše provozovny jsou situovány ve velkých městech ČR, především v místech s vysokou koncentrací návštěvníků jako jsou obchodní a zábavní centra, historická centra velkých měst, fitness centra. Všechny naše provozovny jsou designově originální, navržené předními designéry a architekty.

V současné době provozujemedva samostatné koncepty: Café Emporio – designové originální kavárny, Fragile – café restauranty s nabídkou středozemní kuchyně,

Jsme nejen symbolem tradiční kávové kultury, ale i významným inovátorem, přinášíme záruku kvality našich výrobků, stejně jako mimořádně dbáme na výběr personálu, který neustále zdokonalujeme. Díky našemu pečlivému výběru a neustálé kontrole máte vždy záruku, že návštěva café Emporio pro Vás bude příjemným zážitkem a budete se k nám rádi vracet.


Café Encounter

Café encounter je na první pohled útulná kavárna s příjemnou obsluhou, která nabízí široký sortiment nápojů a lehkých jídel inspirovaných italskou kuchyní. To ale není vše. Brzy zjistíte, že se café encounter může proměňovat podle Vašich potřeb a požadavků. Interiéry café encounter jsou inspirovány východní filozofií feng-šuej, která úzce souvisí s čínskou astrologií. Naší snahou je vytvořit v kavárně takové prostředí, které je v souladu s přírodou a energií, která v přírodě koluje. Jednotlivé místnosti jsou zařízeny podle principů energie pěti prvků a proto je každá místnost jiná svou symbolikou i barvami, stejně jako povahy a charaktery lidí.

Zelená místnost: element dřevo

Vstupní, zelená místnost je orientována na východ a jihovýchod a je spojena s energií dřeva. V těchto segmentech jsou situovány aspekty zdraví, rodina a rodiče, štědrost, hromadění a bohatství. Dřevo symbolizuje jaro, růst a život rostlin, proto je tato místnost prozářena zelenou barvou a teplým žlutým světlem. Tady na vás dýchne pocit klidu, pohody a vyrovnanosti. Element dřeva připomínají všudypřítomné bambusy, které jsou pro tento prvek typické, dřevěné doplňky a živé květiny.

Modrá místnost: elementy voda a země

S energií vodního elementu je spojena místnost modrá, která je situována na sever. Představuje nové začátky, kariéru nebo cestu. Do této místnosti zasahuje částečně také severovýchodně orientovaný segment země, který značí vzdělání, znalosti a moudrost. Pro vodní segment jsou charakteristické skleněné doplňky, klikaté vzory, modrá a černá barva, pro zemský segment jsou charakteristické kameny a čtvercové tvary, barvy hnědá, cihlová a okrová.

Červená místnost: element oheň

Červený salonek je spojen s prvkem ohně, je orientován jižním směrem a značí konec projektu nebo cesty, uznání a slávu. Charakterizuje ho červená a oranžová barva, proto ve Vás tato místnost vzbudí vášeň a emoce, ale také teplo a útulno. Oheň zde symbolizují svíčky, světla s korálky a lampa s červeno oranžovou texturou.

Šedá místnost: element kov

Element kovu symbolizuje podzim, sílu a pevnost a v naší kavárně ho najdete v šedém salonku. Charakterizuje ho bílá a šedá barva, kovové doplňky, hodiny a kopulovité tvary. Bílé osvětlení v místnosti vyvolává chlad, probouzí komunikační schopnosti, soustředěnost a smysl pro spravedlnost. Tyto segmenty, znamenající děti, projekty, cestování, prospěšné lidi a kontakty, jsou orientovány západně a severozápadně.


první | < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | > | poslední

Okres ZnojmoOkres Brno venkovOkres BřeclavOkres BlanskoOkres VyškovOkres HodonínOkres Brno město Jihomoravský kraj
Jihomoravský kraj
Zadejte svou lokalitu pomocí pole nad panáčkem
nebo pomocí mapky vlevo
Nastavte si lokalitu

Přihlaste se Přihlaste se

Chcete získat mnoho pokročilých funkcí? Neváhejte a ... registrujte se

Zjistěte co PubLife umí!

Toto krátké video Vám ukáže jak Vám PubLife usnadní výběr dobré restaurace na oběd, večerní posezení či obchodní schůzku.

Doporučené

U Slováckého krála
Dnes 10:00-22:00
Stronghold
Dnes 11:00-22:45
Inferno restaurant
Dnes 11:00-22:00
the Tunnel Bar
Dnes 11:00-01:00
Sportcentrum Morava
Dnes 11:00-22:00

Spojte se s námi a přáteli


Individuální pozvánka

Podělte se o zážitky s PubLife se svými přáteli. Vepište níže e-mail a my na něj zašleme originální pozvánku na PubLife.


Mohlo by Vás zajímat

Mobilní přístup

Zadejte sem své telefonní číslo a my Vám zašleme odkaz pro mobilní verzi PubLife.cz!

QR kód - PubLife.cz


PubLife & FaceBookCigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
B-Cars.CZ - Chiptuning profesionálně
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum
Cigarro.cz - Exkluzivní doutníky & rum